DOğAL TAşLAR THINGS TO KNOW BEFORE YOU BUY

doğal taşlar Things To Know Before You Buy

doğal taşlar Things To Know Before You Buy

Blog Article

Yeni alınmış doğal taşları bir gece boyunca ay ışığı altında bırakmak veya gün boyu güneş ışığında bırakmak gibi bir yöntem uygulanıyor. Böylece doğal taşların daha fazla enerji tutması sağlanıyor.

Her doğal taşın farklı bir özelliği ve iyi geldiği konu var. Doğal taşların faydalarına genel olarak değinmek gerekirse, taşıyan kişiye pozitif enerji verdiği, iyileştirici etkisi olduğu ve zihin rahatlatan, huzur veren bir etkisi olduğu biliniyor.

Çakra taşları kullanımı kişilerin zayıflığı olduğu ve geliştirmek istedikleri yönlerine göre yapılmalıdır. Örneğin eğer boğaz çakranızı aktif hale getirmek isterseniz lapis taşını satın almanız gerekecektir.

Bir dahaki sefere yorum yaptığımda kullanılmak üzere advertımı, e-posta adresimi ve Internet site adresimi bu tarayıcıya kaydet.

Aventurin Taşı Özellikleri ve Faydaları: Aventurin taşı liderlik özelliklerini ve kararlılığın artırılmasında rol oynar. Diğer bir adı ‘şans taşı’dır. Merhamet ve empati duygularını besler. Bir kararı sonuna kadar destekleme ve işin sonuna ermeye teşvik eder.

Ruhsal Faydası: Kalp ve zihindeki güzel duyguları hep canlı tutar. Zeka, algı ve yaratıcılığı arttırması için kullanılan bu taşa kişisel gelişim taşı diyenler de olmuştur.

Su ile temas ettirilmemesi gereken doğal taşlardan biri olan selenit taşı, yakınındaki doğal taşlar diğer doğal taşların enerjilerini nötrleme özelliğine sahip. Selenit taşı faydaları ise zihin netliği sağlama, farkındalığı artırma ve karışıklığı gidermedir.

Kehribar doğal ağrı kesicidir içerisinde bulunan süksinik asit sayesinde teninize temas ettiği anda faydasını göstermeye başlar.

Bu taşlar, İkizler burcunun diğer taşları ile birlikte kullanıldığında enerjileri artabilir.

Sezgilerimizin bize rehberlik etmesine izin verdiğimiz sürece, hangi doğal taşı kullanacağımıza dair seçimlerimizi bu kadar zahmetsiz hale getiren şey aslında doğal taşların bizi çağıran enerjileridir. Şimdi tüm doğal taşlar ve özelliklerini incelediğimiz yazımıza hep birlikte bakalım..

Diğer Akrep burcu doğal taşlarıysa, aynı şekilde farklı enerjileri ortaya çıkarmaya lawnımcı olur.

Doğal taşlar hangi hastalıklara iyi gelir, Sizlere doğal taşların faydaları ve nelere iyi geldiklerinden bahsetmek istedik. Şifalı taşlardan bahsedeceğiz. Her bir taşın kendine has bir faydası vardır. Örneğin;

Solar Plexus çakrası advertı itibariyle bizim “Ruhumuzun Evi”dir. Burası bizim parmak izi gibi kimliğimizin var olduğu ve içimizdeki yıldız tozunu barındıran, onu keşfedeceğimiz yerdir.

Kaplan gözü bereket getirmesini sağlarken, ay taşı ise huzursuzluğun ortadan kalkmasına yardımcı oluyor. Bu taşların yanı sıra yengeç burcunun diğer doğal taşlarını da kullanması enerjisinin artmasına ve dengelenmesine gardenımcı olur.

Report this page